Aktivace Kundalini (Trauma Informed Energetics Healing)

Vnímám energii, baví mě práce s ní. Absolvovala jsem několikaměsíční hluboce prožitkový facilitator výcvik Kundalini aktivace od Rebecca JAX – Trauma Informed Energetics healing. Tato zkušenost mi umožnila ponořit se do svého nitra a objevit své skryté dary. Je mým posláním předávat tuto prastarou moudrost i vám, kteří vnímáte volání z hloubi vaší duše o rozpomenutí se.

Cítíte-li potlačenou svou vlastní identitu, napětí ve vašem těle, nevyřešená zranění a hluboce uložená traumata, jste zde na správném místě. Obě metody jsou( z mé vlastní zkušenosti ) jedny z nejpřirozenějších procesů, jak si pomoci při pocitech zmaru, napětí, ztracenosti, negativity, přemírou stresu, vzteku, potlačených emocí, ale hlavně nalezení své pravé podstaty, svého já, své životní cesty. Aktivace kundalini vás postupně přivádí k hluboké tranformaci, k životním změnám a přijetí svého já.

Čím více se odevzdáme tomu, že život “se děje” pro nás a ne proti nám, tím více náš život začne zase plynout. Přestaneme-li odolávat přítomnému okamžiku, opřeme-li se o energii, přeměníme nepohodlí a vnitřní bolest. Přirozeně nacházíme sami sebe, pravou podstatu naší existence.