O mně

Věnuji se  poradenství přispívající ke zdraví těla i duše dle principů tradiční čínské a přírodní medicíny. Zabývám se prací s energií, ke které využívám modalitu Spinal Energetics ™ založenou australskou chiropraktičkou Dr Sarah Jane. Provázím kakaovými rituály, tvořím lekce jógy a workshopy s pravým 100% kakaem a esenciálními oleji, které vás přivedou ke klidu mysli a otevřou nepoznaná místa vnitřní svobody. Zabývám se Ego poradenstvím, proloženým šálkem  kakaa, kde postupně odhalujeme, co je potřeba uvnitř nás narovnat. Jelikož součástí zdravotních problémů může být i psychika, zablokované emoce, nastavené programy z dětství nebo pozůstatky traumatických zážitků. Předám vám metody(které byly předány mně), a které vám pomohou rozpustit vaše programy, abyste se cítili zase spokojeni. Naslouchám, co vás tíží. Snažím se vás nasměrovat tam, kde vás vede vaše srdce. Žít vědomý život s přijetím výzev, které život přináší, neboť každá situace (i nemilá) je pro nás zkušenost, která nás posunuje dál. Objevením odvahy naslouchat vnitřní moudrosti a intuici, přijetím sebe sama, se dostáváme zpět na naši cestu.

Tvořím ručně míchané vůně z přírodních éterických olejů, na míru přímo pro vás.

Jsem zakladatelkou projektu www.kakaoflow.cz. Spolupracuji s českou rodinnou čokoládovnou, která pro Kakao flow vyrábí a ručně balí pravé bezlepkové kakao a 100% čokoládu z kvalitních kakaových bobů dovezených z Ekvádoru z malých rodinných farem. Toto vyjímečné kakao připravuji i na svých rituálech. I vy si již můžete vychutnat svůj lahodný šálek kakaa z pohodlí domova při svých denních rituálech a zároveň podpořit tento projekt zakoupením kakaa nebo krásného keramického šálku tvořeného v malé keramické dílničce poblíž Prahy, která své výrobky dělá ručně s láskou a péčí.

JURTOVNA je dalším milníkem na mé cestě životem. Místo, kde vše vzniká a plyne. Místo, které jsem si vybrala pro svou a vaši tvorbu, kde si můžete se mnou zarelaxovat při józe meditaci, kakaových rituálech a jiných tvořivých workshopech.

Těším se na vás

Gabriela 🤍

Více o mně

Mé dlouholeté působení v nadnárodní společnosti, mi umožnilo získat množství cenných zkušeností, které mě posunuly až sem. Jsem velmi vděčná za tuto část života, jelikož i díky ní jsem tam, kde mám být. Moje srdeční záležitosti se staly mou prací a mým posláním. Od roku 2019 se pravidelně věnuji meditacím, skrze které mě bezkonkurenčně provází Eva Prokešová. Vřele všem doporučuji zažívat tyto úlevné stavy. 

V roce 2023 jsem dokončila 4leté studium na Škole přírodní medicíny se zaměřením na Tradiční čínskou medicínu, Ego diagnostiku, psychosomatiku, fytoterapii, iridologii, která mi otevřela nové komplexnější náhledy nejen na lidské zdraví, mysl, ale i duši. Mé velké díky patří panu profesorovi Jiřímu Řešátkovi, který nás krásně a logicky provázel celým studiem včetně diagnostických metod, které jsou v tomto směru nesmírně důležité. 

V lednu 2024 jsem zakončila studium velmi zajímavé modality Spinal Energetics ™ u australské chiropraktičky Dr Sarah Jane. Modalita se zaměřuje na uvolnění napětí z nervového systému a prácí s páteří a energetickým polem. Momentálně procházím hlubokým výcvikem Trauma-informed Kundalini Healing. Jedná se o hlubší niternější pojetí práce s naším vnitřním světem. Obnovení homeostázy.

Obě dvě metody jsou zaměřeny převážně na přirozené, tělu vlastní, odstranění úzkostí, stresu a prožitých traumat, napětí, které si vytváříme každodenním životem. Tyto úžasné metody u mnohých přináší obnovení homeostázy, nalezení svého já, odstranění emočních blokád vytvořených stresem a různými traumatickými prožitky.

Znovu objevíte sebe a budete připraveni kráčet sami za sebe kupředu po své životní cestě.

Během posledních pár let jsem zakončila certifikace pro I, II,III úroveň Kraniosakrální terapie, prošla jsem kurzem Kraniosakrální biodynamiky. V roce 2019 jsem se stala certifikovaným lektorem jógy se specializací na Hatha jógu, kterou dones vyučuji v krásné Jurtovně. Jsem certifikovanou lektorkou Hormonální jógy, kterou jsem absolvovala přímo u zakladatelky metody Dinah Rodrigez. Svou jógovou cestu jsem zakončila u Lucky Uhlířové Kraniosakrální jógou. V létě 2022 jsem prošla nezapomenutelnou iniciací do medicíny léčivého kakaa u Haliamy, mexické šamanky, ceremonialistky a specialistky na Mayské ceremoniální kakao, která výrazně ovlivnila mé směřování v životě a zažehla vášeň ke kakau.  

Děkuji všem, kteří mě na mé cestě provází, předávají své zkušenosti a nabytá moudra. 

Věřím, že i Vám přinese naše setkání nové životní cesty a vnitřní svobodu.

Gabriela