GABČA

Užijeme si jógu na pohodu. Nikam nespěcháme, prožíváme přítomný okamžik. Každou lekci zahájíme relaxací, abychom zklidnili naši mysl přetíženou celodenním shonem. Pozvolna se rozdýcháme, abychom se cítili uvolněně a příjemně.  Jemně přejdeme do jógových pozic s pozorností na jejich správné nastavení a sladění s dechem. Věnujeme pozornost nejen svému nitru, ale i celému svému tělu. Na závěr lekce nás čeká  řízená meditace provázená příjemnou meditační hudbou, mantrou nebo zvukem Koshi zvonečků. Každá lekce je provoněná organickými esenciálními oleji, které si každý může nanést na zápěstí před závěrečnou meditací a umocnit tím svůj hluboký prožitek.

CO VÁM JÓGA PŘINESE

Jógou si zlepšíte flexibilitu celého těla, ulevíte si od různých bolestí, například kyčlí, jejichž stažení vám může způsobovat i bolest kolen. Zlepšíte si vitalitu, zklidníte mysl, přispějete ke zlepšení spánku a nálady.

Díky vnímání svého dechu se napojíte sami na sebe, věnujete pozornost svému nitru a svému tělu. Na chvíli zapomenete na vnější svět a zapojíte se do svého vnitřního. Jóga revitalizuje nejen vaše tělo, ale i vaši mysl.

Těším se na vás

Gabča