Na co se můžete v Jurtovně těšit?

POTŘEBUJETE SI PROTÁHNOUT TĚLO, ZKLIDNIT MYSL A NAPOJIT SE NA SEBE?

Přijďte si zacvičit jógu na pohodu, mama§děti jógu nebo. Lekce jsou provoněny vůní organických olejů, speciálně ručně umíchaných na dané roční období, které vám zároveň pomohou s vaší niterní praxí. Zlepšíte si flexibilitu celého těla, ulevíte si od různých bolestí, zvýšíte si vitalitu, zklidníte mysl, přispějete ke zkvalitnění vašeho spánku a nálady. Napětí odejde s relaxací provázenou muziko-terapeutickými nástroji na závěr lekce. Jóga revitalizuje nejen vaše tělo, ale i vaši mysl.

.

ZAJÍMÁ VÁS NEPOZNANÉ? CHTĚLI BYSTE OCHUTNAT PRAVÉ 100% ORGANICKÉ KAKAO?

V Jurtovně probíhají zajímavé semináře na téma Kakao a jeho příprava v běžném životě nebo HLUBOCE prožitková Kakaová ceremonie, která vás zavede do vašeho nitra a umožní vám nechat odejít vše nepotřebné. Kakaové rituály jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro dospívající náctileté. Sledujte záložku akce § workshopy a semináře nebo naše FB a IG stránky, kde se dozvíte více o probíhajících akcích.

PARTNERSKÉ KAKAOVÉ AROMA RITUÁLY

Vnímáte vzájemné souznění ve vašich vztazích a toužíte se více propojit skrze Rituál pravého kakaa a svou vlastní unikátní společnou vůni? Napište nám

V @jurtovna máte příležitost zažít tento hluboký rituál. Přinese vám společné prožití si přítomnosti, propojení vašich srdcí a spojení se sami se sebou. Odnesete si jedinečnou vůni, kterou si vytvoříte v rytmu kakaové hudby, při lahodném šálku kakaa a spojení organických smyslných éterických olejů.

Odnesete si nezapomenutelný zážitek, který ve vás bude dlouho doznívat. Vůně vám připomene prožití vaší přítomnosti a hloubku vašeho propojení.

KAKAOVÉ AROMA RITUÁLY SPOJENÉ S MÍCHÁNÍM OSOBNÍCH VŮNÍ S TÉMATIKOU ROČNÍCH OBDOBÍ

Každé roční období přináší změnu do našeho života. Tak jako příroda prochází svými cykly, tak i my prožíváme procesy změn v každé části roku, které nás posouvají na naší cestě vpřed. Prožití přítomnosti, uvědomění si dané situace v bezpečném prostředí, s pomocí rituálu s pravým kakaem a organických olejů, kakaové hudby, nám umožní projít si naši cestu s vědomým přijetím. Sledujte záložku Akce § Workshopy nebo naše IG a FB stránky, kde se dozvíte více.

POTŘEBUJETE POZNAT HLOUBĚJI VAŠE NITRO? OPAKUJÍ SE VÁM V ŽIVOTĚ SITUACE, KTERÉ BRÁNÍ VAŠÍ SPOKOJENOSTI?

Jurtovna nabízí prostor pro individuální konzultace s šálkem kakaa, kde blíže poznáte sami sebe a zbavíte se toho, co již ve vašem životě nepotřebujete. Proč se šálkem kakaa se dozvíte přímo v záložce Rozbor Ega s kakaem. Terapie jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro dospívající náctileté.

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS DALŠÍ WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Sledujte naše FB a IG stránky, kde vás budeme informovat. Těším se na propojení krásných energií, které nám vzájemně přinesou prožití si přítomnosti a spojení energií našich srdcí.