Kakaová ceremonie

Moji milí,

ráda bych vás pozvala na Kakaovou ceremonii, která se bude konat v Jurtovně

dne 15.3. 2024 od 18:00.

Rezervace prosím proveďte přes rezervační formulář v sekci Kakaová ceremonie 

Na co se můžete těšit?

Na 100% čisté obřadní kakao z Ekvádoru, které je velmi jemné, organické a bezlepkové. 

Kakao vám pomůže pozvednout náladu, vyživit vaše tělo i mysl, posunout vás do hlubších prožitků a plynutí v přítomnosti.

Rezervace

Co zažijete?

Vše záleží na přítomném okamžiku.
Říká se, nic neočekávej…😊
Vychutnáte si ceremoniální kakao. Ochutnáte kakaové boby. Dozvíte se o benefitech kakaa, prožijete si společné sdílení a hlubokou meditaci s terapeutickými nástroji. Necháme rozvinout vůně esenciálních olejů, vonných tyčinek a očistného kopálu. Během ceremonie se naladíte na tóny kakaové hudby.
Záleží na přítomném okamžiku, jaký směr vám kakao ukáže.
Na závěr vás provedu meditací a společně nasdílíme prožitky a uzavřeme kruh. s
Necháme doznít naše pocity.

Kdy bychom si měli medicínu kakaa dopřát?
Chcete-li lépe prožít hlubší meditaci
Cítíte-li, že se ve vás hromadí příliš mnoho emocí
Potřebujete-li vypnout ze stresu
Potřebujete-li udělat důležité rozhodnutí
Cítíte-li bolest v srdci
Potřebujete-li zklidnit mysl
Chcete-li prostě jen být, prožít si přítomnost

Pár slov ke kakau

100% čisté obřadní kakao je komplexní koktejl s více než 300 prospěšnými látkami. Je bohatý na minerály a antioxidanty a plný neurotransmiterů, které zlepšují náladu. Pravidelné pití ceremoniálního kakaa má mnoho vědecky prokázaných výhod. Kakao obsahuje theobromin, jemný a zemitý stimulant, který je velmi vhodnou a zdravou náhradou kofeinu. Kakao vám dodá energii a zvyšuje vaši pozornost a vědomí. Pití kakaa také umožňuje vyšší prokrvení vašeho těla a mozku. To Zlepšuje vaši fyzickou i duševní pohodu a uvolnění, a tím usnadňuje tvůrčí procesy. 

FYZICKY: zlepšuje oběhový a imunitní systém, pomáhá proti stárnutí, snižuje špatný cholesterol a zvyšuje vstřebávání dalších živin.

MENTÁLNĚ A EMOCIONÁLNĚ: díky kakau se cítíte šťastnější, uvolněnější, klidnější a propojenější sami se sebou i s ostatními lidmi. Působí léčivě na tělo i mysl. Napomáhá se otevřít kreativitě a intuici.

NA METAFYZICKÉ ÚROVNI: kakao, které se používá již nejméně 5 000 tisíc let v řadě komunit po celém světě, slouží na metafyzické úrovni jako nástroj pro spojení s energetickým prostorem vašeho srdce i s lidmi ve vašem okolí.

Rezervace