MAMINKY A DĚTI DO 2 LET

Milé maminky, přijďte si s vaším dítkem protáhnout tělo, načerpat novou energii a najít chvíli pro sebe.
Společně se pokusíme zastavit se a prodýchat. Naladit se na sebe. Zklidnit i byť na pár minut naši mysl a tím se zklidní naše tělo.
Naučíme se kompenzační cviky, které uleví bolavým zádům, protáhneme ramena, hrudník a zaměřit se můžeme i na posílení pánevního dna a našeho středu těla. V průběhu celé lekce se pokusíme starší děti zapojit mezi nás.
„Cvičení“ s dětmi je aktivní relaxací, ale hlavně změníte prostředí a potkáte podobně naladěné ženy.

Pokud přijdete s miminkem je možné, že lekci prospí, možná se bude chtít pochovat, nakojit/nakrmit, přebalit nebo zaplakat, vše bude v pořádku. Pokud máte doma šátek, nosítko vezměte ho klidně sebou pro případ, že bude miminko chtít být u vás. A jóga s dětmi je sranda, nemějme žádná očekávání jak bude lekce vypadat, protože pokaždé to bude zcela jiné 🙂
Vítány jsou všechny maminky s miminkem a dětmi do věku 2 let. 


HATHA-FLOW JÓGA

Na pondělních dopoledních lekcích budeme vycházet z tradiční hatha jógy. Ta  pracuje s naším dechem a naučíme se základní dechové techniky. Dále je hatha jóga typická tím, že v pozicích zůstáváme delší dobu. V těch nám jde hlavně o správné nastavení v pozici a  soustředění se na dech. Hatha-flow je lehce dynamičtějšího rázu. Čekají nás  plynulé pozdravy slunci, bojovníci a pak budeme pomalu přecházet mezi pozicemi do výdrží a vnímat naše tělo a dech. Na závěr lekce nás bude čekat zasloužený odpočinek.  

Těším se
Anet