ROZBOR EGA S ŠÁLKEM KAKAA

Proč právě s kakaem? Kakao přispívá ke zklidnění mysli, otevření srdce, zpřítomňuje a pomáhá se uvolnit. Dává volný průchod emocím, které je potřeba nechat odejít.

Často nás obklopují slova jako stres, úzkost, strach, panika, deprese a mnohá další. Prožili jsme se do stavů, které nám stěžují život, často se vzdalujeme se od svého středu. Žijeme představy druhých, přejímáme myšlenky, postoje, které k nám nepatří, ale které nás ovlivňují v každodenním životě.

A proč? Protože jsme takto nastaveni. Máme své zažité programy z dětství, které nám byly pečlivě vštěpovány do našich myslí a staly se našimi nevědomými motory. Ocitli jsme se, byť nevědomě, v začarovaném kruhu, ze kterého, bez hlubšího uvědomění si sami sebe, není cesta ven úplně jednoduchá.

Sama jsem si prošla tímto zajímavým kruhem, který podstatně ovlivňoval donedávna mé životní postoje, chování, psychiku, vztahy. Díky vnitřním “zvláštním stavům” jsem pochopila, že tohle už zažívat nechci. Chci být sama sebou a oprostit se od navržených postojů ostatních. Nechci sdílet názory druhých jen proto, že se to vyžaduje a je to tak správně, chci žít sebe.

Život není, nebyl a nebude snadná cesta, ale cítím, že jsem se vydala směrem, kterým mě vede mé srdce. Uchopila jsem „nějak“ vnitřní moudrost a dala jí šanci. Proto si dnes již vykračuji s určitou lehkostí.

Vše, co se nám děje není náhoda a my na své cestě potkáváme i nepřízeň, která nás však dostává blíže k sobě samým. Uvědomění si této zásadní skutečnosti nás noří do lehkosti, která za to stojí.

Zabývám se Rozborem lidského ega, rozklíčováním nastavených vzorců/programů z dětství, které ovlivňují náš současný život. S klienty hledám příčiny jejich strachů, smutků, traumat, úzkostí a stále se opakujících vzorců chování. Pracuji s ženami i muži, kteří vnímají, že již není v pořádku cítit se nepohodlně. Mám ráda práci s náctiletými, protože jsou otevření a snadněji přístupní ke svému nitru. Mnohdy si my dospěláci neuvědomujeme, co jsme na svých dětech nevědomky napáchali😊

JAK ROZBOR PROBÍHÁ?

Najdeme pomocí společného vědomého sdílení a dotazovaní se nastavené programy z dětství, pro lepší pochopení reakcí na určité opakující se situace. Záleží mi na tom, aby samotná diskuze byla pro vás zážitek a pár negativních emocí jste odložili již během ní. Pokud se uvidíme spolu v Jurtovně plné esenciálních vůní, připravím vám 100% kakao, které vám pomůže se uvolnit a naladit. Pokud se uvidíme online, použijeme na zpřítomnění se jemnou hudbu s řízenou meditací a dýchací techniky.

Na závěr bych ráda použila slova našeho skvělého pana učitele Řešátka (Škola přírodní medicíny) neb jsou velmi pravdivá:

 ” Existují tři cesty vývoje: cesta dlouhého utrpení, cesta extrémní situace a cesta vědomé práce. “

Třetí možnost jsem si zvolila já. Jakou cestu si zvolíte vy, je již na vás😊

Celková doba rozboru je 90 minut

Sledujte prosím rezervační systém ohledně aktuálních termínů. V případě dotazů nebo pro rezervaci mě neváhejte kontaktovat. Děkuji

REZERVACE A KONTAKTY https://jurtovna.cz/contact/