Aktivace Kundalini

Ponořte se do hlubin sebeléčení a sebeobjevování Energie své životní síly (Qi nebo Prány). Tento zážitek, zaměřený na Aktivaci Kundalini energie, integruje práci s tělem, práci s dechem, zvukové a somatické terapie.

Uvolněním naší Životní síly(Qi nebo Prány), aktivací energie Kundalini, se pomalu probouzí náš duchovní růst, podporujeme proces sebepoznání. Jedná se o prožitky tady a teď, kdy prožíváme přítomnost v propojení se svou vnitřní moudrostí, která nás vede k somatickému vnímání našeho těla, všech jeho schopností a možností. Je to počátek transformace, hluboká očista našeho energetického systému podporující odstranění stagnujících energií, otevření se novému vnímání, změnám v našem životě.

Vnímáte-li vnitřní volání, nastal čas nastoupit na tuto krásnou cestu, která nás vede k hluboké transformaci, k znovuobjevení vnitřní moudrosti, k životním změnám a přijetí svého já.

Každá aktivace je jiná…každý prožitek je jedinečný. Každá nás však vede stejným směrem… postupně nacházíme sebe, svou podstatu a vnitřní svobodu.