KAKAOVÉ SEMINÁŘE

Jak si správně připravit kakao v běžném životě? Vše se můžete dozvědět na kakaovém semináři, kde si mimo jiné vyzkoušíte, jak připravit zdravý šálek kakaa při různých příležitostech. ( ke zvýšení kreativity, pk příjemnému posezení s přáteli, nachlazení, uvolnění emocí). Zároveň si odnesete informace, jak obohatit naše fyzické, mentální i duševní zdraví skrze tuto medicínu. Dozvíte se i něco o kakau samotném, jeho historii, růstu, zpracování a jeho obrovské přínosy. Nebojte se toho, že kakao znáte možná z dětství v klasické podobě s mlékem. Chuť pravého kakaa je vyjímečná. Nahlédneme spolu do tajů přípravy, kdy z kakaa budete nadšeni stejně tak, jako jsem já. 

Jsem pravidelným konzumentem pravého kakaa a ze svých zkušeností vnímám obrovské benefity na mém fyzickém i duševním zdraví. Připravuji kakao na mnoho různých způsobů tak, jak cítím a momentálně potřebuji. Díky zkušenostem ze studia Přírodní a čínské medicíny jsem vytvořila recepty, které jsou přínosné v daném ročním období a na určité speciální situace. Vyměnila jsem sladkosti a kávu za kakao. Dnes piji 2–3 šálky kakaa denně. Naučila jsem se připravit kakao z různých typů čajů, bylin a koření. Chuť kakaa je stále lahodná, i když přidáte do kakaa bylinky, které chuťově mnohé z vás nelákají.

Spolupracuji se zpracovatelem kakaa v Česku, který se zaměřují na fair trade 100% BIO kakao s certifikací, dodávané od malých farmářů. Vytváří kakao se srdcem a respektem, což je pro mě zásadní.

Provedu vás zážitkovým seminářem o pravém kakau. Řekneme si něco o tom, jak kakao roste, v jakých oblastech se nachází, jak se zpracovává. Připravíme si spolu 5 různých receptů, jak si připravit lahodné kakao. Naučím vás přichystat kakao z čajů, bylinek a koření dle ročních období tak, abyste přispěli k posílení vaší imunity a udrželi si tak své zdraví. Zároveň si spolu připravíme i silnější ceremoniální kakao, které může mít blahodárné účinky na zklidnění mysli, meditaci nebo na večerní rozjímání s přáteli či partnerem. Na závěr jedna zajímavost nejen pro ženy, kakao pozitivně může přispívat ke snížení váhy:)

Celková doba semináře jsou cca 2 hodiny.  

v případě zájmu, mě prosím kontaktujte na telefonu nebo emailu

REZERVACE A KONTAKTY https://jurtovna.cz/contact/