Kakaový Aroma Rituál spojený s tvořením vůně „Letní vášeň“

Moji milí,

v minulých týdnech proběhly v Jurtovně Kakaový Aroma rituál propojený s mícháním osobní vůně „Síla jara“. Akce byla velmi povedená, spontánní a propojující. Děkuji všem za nádherné zpětné vazby, velmi si jich vážím. Těší mě, že jste si užily přítomnost a odnesly si energii tohoto prožitku s sebou v podobě malého flakonku:).

Sejdeme se v Jurtovně v pátek dne 21.6.2024 od 18:00.

Počet míst na tuto akci je omezen. Rezervace prosím proveďte přes rezervační formulář v sekci Kakaový Aroma rituál  nebo mě přímo kontaktujte na telefonu nebo emailu.

Přivítáme společně s novou vůní léto, které je symbolem hojnosti, vášně a lásky, promíchané s hlubokou touhou po objetí. Léto nám přináší hojnost ve všech směrech, pokud si dovolíme odložit strachy provázející nás naším životem, prožíváme přítomnost.

Oheň, symbol léta, nás inspiruje mocí, silou planutí nekonečné lásky, která je ukryta v našich srdcích, agresivitou, kterou v nás může jeho energie vyvolat. Symbolizuje lásku, která nás hřeje uprostřed chladu a temnoty, dává nám teplo a světlo na naší cestě.

Oheň aktivuje naši energii, napomáhá k úspěchům, rozhodnosti, oživuje v nás lásku a sexualitu, citové vnímání.

V tradiční čínské medicíně léto vládne elementem ohně. Pečujeme o své srdce a tenké střevo, které jsou se silou ohně spjaty. Srdce projevem radosti a smíchu. V srdci sídlí duch Shen odpovídající za naši osobnost i vědomí, ovlivňuje psychiku. Pokud je naše srdce v nerovnováze, můžeme se cítit rozrušeni. To ovlivňuje i další orgány v těle.

Osobní vůně upevní neukotvené hranice našeho prostoru. Prostoru, který každý z nás potřebuje pro sebe a často tak opomínaný.

Otevřeme společně dveře ke své intuici pomocí kakaa, kakaové hudby a vůní esenciálních olejů. Namícháme si každý osobní vůni, která vás bude provázet létem a připomene vám přítomnost, napojení se na sebe a své tvoření.

Na co se můžete těšit?

Rozproudíte svou mysl novou energii a vůní, která je jen vaše.

Dozvíte se něco o esenciálních olejích, živlech a elementech, o léčivém kakau. Vytvoříte si svou vlastní vůni, která bude s vámi spojena po celé léto.

Rozproudíte svůj energetický systém s vůní esenciálních olejů.

Za rytmu kakaové hudby, vůní a chutí kakaa si vytvoříme každý svůj parfém ze 100% přírodních esenciálních olejů.

Projdeme si spolu esenciální oleje, které jsou spojeny s létem, které posílí a rozproudí vaši energii.

Ochutnáte úžasné rituální kakao, které vás bude provázet a vylaďovat po celou dobu našeho rituálu.

Provedu vás meditací s muzikoterapeutickými nástroji, která vás propojí s vaší osobní vůní.

Použijeme aromaterapeutické oleje, které k létu patří. Oleje, které jsou ideálními pomocníky při přívalu aktivity, která s létem přichází.

Co vám rituál přinese?

Vůni, kterou si sami vytvoříte s příchodem léta, která navodí hojnost, prožití přítomnosti v letní energii. Propojí vás se živlem ohně a navodí psychické zklidnění, zaměření se na své srdce. Připraví vás na něco nového, co vás v následujících týdnech čeká.

Vůni, která je vaše osobní.

V éterických olejích znovu naleznete obnovu vašeho klidu.

Intuice vás navede k umíchání si své osobní vůně, se kterou se propojíte. Otevřete se radosti z něčeho nového.

Kdy bychom si měli letní rituál dopřát?

Máte-li se rádi a zajímáte se sami o sebe.

Vnímáte-li, že se potřebujete ukotvit váš vnitřní oheň

Máte-li pocit, že se chcete něco nového dozvědět

Potřebujete si utišit mysl a prožít si zklidnění skrze vůně a meditaci.

Chcete-li si prožít přítomnost a jen tak prostě být

Tento krásný rituál ve vás bude dlouho doznívat i díky vůni, kterou si sami namícháte v klidu a přítomnosti.

Jak se připravit?

Není potřeba se složitě připravovat. Pijte přes den dostatek vody.  Přineste si svůj oblíbený předmět, talisman, květinu, list, šišku, kamínek, něco z přírody, co vás napadne, co můžete položit na oltář. (vše si po skončení odnesete domů).

Můžete si stanovit záměr pro vaši vůni. Je to první krok k přípravě vaší mysli a těla.

Celková doba celého zážitkového workshopu je zhruba 2-3 hodiny

Těším se

Gabča

Příspěvek na akci je 890 Kč. (v hotovosti na místě nebo na BU uvedený v kontaktech, prosím do poznámky uveďte jméno a příjmení)