Jóga s Hančou

Ahoj! 

V roce 2017, když se narodil můj syn, jsem poprvé objevila jógu. Syn byl malý rebel, který odmítal kočárek a tak jsem ho začala nosit v nosítku. Syn si to užíval, ale moje záda to neměla tak jednoduché. Hledala jsem způsob, jak si ulevit od bolesti zad, aniž bych musela opustit miminko. A právě tam začala moje cesta s jógou. Po několika online lekcích jsem byla úplně ohromena tím, jak moc mi jóga pomohla. Moje bolesti zad se rozplynuly a já začala vnímat nový způsob spojení s vlastním tělem. 

V průběhu dalších let jsem k józe nepravidelně nacházela cestu, obvykle tehdy, když se objevil nějaký zdravotní problém. Postupem času jsem však pochopila, že prevence je klíčem k dlouhodobému zdraví a pohodlí. A tak jsem se rozhodla, že jógu začnu praktikovat pravidelněji. 

S přestěhováním na Vysoký Újezd jsem měla štěstí, že jsem objevila Gabčiny hodiny jógy. Ta se stala mou pravidelnou zastávkou a jóga se stala nedílnou součástí mého každodenního života. Zamilovala jsem se do jógy natolik, že jsem se rozhodla absolvovat instruktorský kurz a prohloubit své znalosti. A teď bych tuto cestu za poznáním ráda sdílela s vámi.

Připojte se na lekci Hatha jógy, která je vhodná pro každého – ať už jste na začátku své jógové cesty, považujete se za „věčného začátečníka“ nebo už máte na svém kontě mnoho hodin praxe. 

Začneme krátkou úvodní meditací, která nám umožní uvolnit mysl a naladit se na praxi jógy. Po této chvilce klidu postupně probudíme naše tělo rozehřátím, abychom byli plně připraveni na hlavní část lekce – ásany. Poslední část naší společné praxe tvoří čas věnovaný relaxaci, během které se můžete ponořit do svého vnitřního já a plně absorbovat vše, čemu jsme během lekce věnovali pozornost.

Přijďte objevit radost a klid, které jóga může přinést do vašeho života.

Těším se

Hanča