KAKAOVÝ KRUH

Moji milí,

ráda bych vás pozvala na Kakaový kruh,  který se bude konat v Jurtovně

dne 31.5. 2024 od 18:00.

Otevřeme téma “Naše hranice

Naše vlastní hranice hrají významnou roli v osobním rozvoji. Hranicemi si definujeme, co považujeme za přijatelné ve vztazích a celkově v našem životě. Uvědoměním si osobního prostoru nám pomáhá pochopit, jak moc se necháme ovlivnit vnějším okolím. Co nám pomáhá vytvářet fyzickou, emocionální a mentální pohodu, naše vztahy s ostatními.

Zaměříme se sami na sebe, projdeme si témata, která s námi rezonují. Navnímáme si převzaté programy z dětství, abychom se naučili vyhýbat nezdravým vztahům a situacím, se kterými se setkáváme. Poznáním vlastních hranic podpoříme naši samostatnost, psychickou pohodu a zdravé vztahy.  

Během rituálu uvolníte stres, nahromaděné emoce, otevřete nový prostor na své cestě životem. Ochutnáte 100% pravé kakao z Ekvádoru, které je velmi jemné, organické a bezlepkové. Kakao vám pomůže pozvednout náladu, vyživit vaše tělo i mysl, posunout vás do hlubších prožitků a plynutí v přítomnosti.

Na závěr projdeme hlubokou meditací, která nám pomůže očistit naše fyzické i energetické tělo, napojíme se na náš střed, abychom vnímali plynutí energií skrze naše tělo.

Co vám kruh přinese?

Zvědomění si určitých témat, která si v sobě neseme.

Náhled na svůj život z trošku jiné perspektivy.

Necháte odejít vzorce, které Vám nepřinášejí radost

Zklidníte mysl.

Uvolníte stres.

Poznáte uvolňující účinky 100% pravého kakaa z Ekvádoru.

Hluboké vnitřní propojení v meditaci.

Příspěvek na akci je 890 Kč. Děkuji

Těším se na vás

Gabča