LÉČIVÁ KAKAOVÁ CEREMONIE V BŘEZNU

Moji milí,

ráda bych vás pozvala i v březnu na léčivou Kakaovou ceremonii, která se bude konat v Jurtovně ve čtvrtek dne 16.3. 2023 od 17:30. Počet míst na tuto akci je omezen.

Na co se můžete těšit?

Dovezla jsem úžasné kakao ze svých cest . Je zatím jedno z nejlepších, které jsem kdy ochutnala. Organicky vypěstované na malé rodinné farmě, zpracované ručně dle tradičních způsobů, pražené na ohni a mnohé další. Osobně jsem se účastnila tohoto krásného procesu. Ráda vám připravím tento posvátný nápoj.

Seznámím vás s kakaem, se zajímavostmi o jeho růstu, přípravě a jeho blahodárnými účinky na zdraví. Prožijeme spolu chvíle zastavení se s kakaem,kakaovou hudbou, meditací, muzikoterapeutickými nástroji. Naladíme se na sebe a necháme plynout čas.

Kakao vám minimálně zlepší vám náladu, vyživí vaše tělo a nechá odejít vše nepotřebné z vaší mysli. Po ceremonii budete odcházet s novým nastavením:)

Co zažijete?

Vše záleží na přítomném okamžiku.
Říká se, nic neočekávej…😊
Vychutnáte si ceremoniální kakao. Ochutnáte kakaové boby. Dozvíte se o benefitech kakaa, prožijete si společné sdílení a hlubokou meditaci s terapeutickými nástroji. Necháme rozvinout vůně esenciálních olejů, vonných tyčinek a očistného kopálu. Během ceremonie se naladíte na tóny kakaové hudby.
Záleží na přítomném okamžiku, jaký směr vám kakao ukáže.
Na závěr vás provedu meditací s muzikoterapeutickymi nástroji a společně nasdílíme prožitky a uzavřeme kruh.
Necháme doznít naše pocity.

Kdy bychom si měli medicínu kakaa dopřát?
Chcete-li lépe prožít hlubší meditaci
Cítíte-li, že se ve vás hromadí příliš mnoho emocí
Potřebujete-li vypnout ze stresu
Potřebujete-li udělat důležité rozhodnutí
Cítíte-li bolest v srdci
Potřebujete-li zklidnit mysl
Chcete-li rozpustit opakující se vzorce chování
Chcete-li prostě jen být, prožít si přítomnost

Jak se připravit?
Není potřeba se složitě připravovat. Během dne, kdy proběhne ceremonie nekonzumujte nic těžkého na žaludek. Lepší je vynechat živočišné produkty a kávu. Pijte dostatek vody.  Přineste si svůj oblíbený předmět, talisman, květinu, list, šišku, kamínek, něco z přírody, co vás napadne, co můžete položit na oltář. (vše si po skončení odnesete domů).

Před zahájením kakaového obřadu je dobré stanovit si záměr. Je to první krok k přípravě vaší mysli a těla na nadcházející posvátný zážitek. Stanovení záměru lze provést v tichosti nebo nahlas, ale mělo by být provedeno s úctou a respektem k sobě i ostatním účastníkům obřadu.

Ale vůbec nevadí, když prostě jen tak přijdete bez záměru,
kakao vás navede, jakou cestou se vydat


Celková doba ceremonie je zhruba 3 hodiny

Rezervace prosím proveďte přes rezervační formulář v sekci Kakaová ceremonie nebo mě přímo kontaktujte na telefonu, emailu.

REZERVACE A KONTAKTY https://jurtovna.cz/contact/

Příspěvek na Kakaovou ceremonii je 800 Kč. ( v hotovosti na místě nebo na BU uvedený v kontaktech, prosím do poznámky uvedte jméno a příjmení)