LÉČIVÝ KAKAOVÝ RITUÁL

Moji milí,

ráda bych vás pozvala i v DUBNU na léčivý Kakový rituál, který se bude konat v Jurtovně ve čtvrtek dne 13.4. 2023 od 17:30. Počet míst na tuto akci je omezen.

Na co se můžete těšit?

Dovezla jsem úžasné kakao ze svých cest . Je zatím jedno z nejlepších, které jsem kdy ochutnala. Organicky vypěstované na malé rodinné farmě, zpracované ručně dle tradičních způsobů, pražené na ohni a mnohé další. Osobně jsem se účastnila tohoto krásného procesu. Ráda vám připravím tento posvátný nápoj.

Seznámím vás s kakaem, se zajímavostmi o jeho růstu, přípravě a jeho blahodárnými účinky na zdraví. Prožijeme spolu chvíle zastavení se s kakaem, kakaovou hudbou, meditací, muzikoterapeutickými nástroji. Naladíme se na sebe a necháme plynout čas.

Kakao vám minimálně zlepší vám náladu, vyživí vaše tělo a nechá odejít vše nepotřebné z vaší mysli. Po ceremonii budete odcházet s novým nastavením:)

Co zažijete?

Vše záleží na přítomném okamžiku.
Říká se, nic neočekávej…
Vychutnáte si ceremoniální kakao. Ochutnáte kakaové boby. Dozvíte se o benefitech kakaa, prožijete si společné sdílení a hlubokou meditaci s terapeutickými nástroji a šamanským bubnem. Necháme rozvinout vůni očistného kopálu a esenciálních olejů (speciálně umíchaných pro kakaový rituál). Během ceremonie se naladíte na tóny kakaové hudby.
Záleží na přítomném okamžiku, jaký směr vám kakao ukáže.
Na závěr vás provedu meditací s muzikoterapeutickymi nástroji a společně nasdílíme prožitky a uzavřeme kruh.
Necháme doznít naše pocity.

Kdy bychom si měli medicínu kakaa dopřát?
Chcete-li lépe prožít hlubší meditaci
Cítíte-li, že se ve vás hromadí příliš mnoho emocí
Potřebujete-li vypnout ze stresu
Potřebujete-li udělat důležité rozhodnutí
Cítíte-li bolest v srdci
Potřebujete-li zklidnit mysl
Chcete-li rozpustit opakující se vzorce chování
Chcete-li prostě jen být, prožít si přítomnost

Jak se připravit?
Není potřeba se složitě připravovat. Během dne, kdy proběhne ceremonie nekonzumujte nic těžkého na žaludek. Lepší je vynechat živočišné produkty a kávu. Pijte dostatek vody.  Přineste si svůj oblíbený předmět, talisman, květinu, list, šišku, kamínek, něco z přírody, co vás napadne, co můžete položit na oltář. (vše si po skončení odnesete domů).

Před zahájením kakaového obřadu je dobré stanovit si záměr. Je to první krok k přípravě vaší mysli a těla na nadcházející posvátný zážitek. Stanovení záměru lze provést v tichosti nebo nahlas, ale mělo by být provedeno s úctou a respektem k sobě i ostatním účastníkům obřadu.

Ale vůbec nevadí, když prostě jen tak přijdete bez záměru,
kakao vás navede, jakou cestou se vydat


Celková doba rizuálu je zhruba 2,5 hodiny

Rezervace prosím proveďte přes rezervační formulář v sekci Kakaová ceremonie nebo mě přímo kontaktujte na telefonu, emailu.

REZERVACE A KONTAKTY https://jurtovna.cz/contact/

Příspěvek na Kakaovou ceremonii je 800 Kč. ( v hotovosti na místě nebo na BU uvedený v kontaktech, prosím do poznámky uvedte jméno a příjmení)